Багаторічний роман з одруженим шанувальником закінчився грандіозним скандалом. Жалісливі розповіді про відсутність будь-яких взаємин з важко хворою дружиною виявилися безсовісною брехнею. Правда відкрилася разом з шокуючою новиною про народження довгоочікуваного спадкоємця. Занурений у приємні турботи щасливий батько не збирався йти з родини. Голосіння обдуреної коханки довелося вислухати навченій досвідом колезі. Слова про нездатність представників сильної половини зберігати вірність викликають посмішку. Як позитивний приклад Тамара наводить нового працівника.

Чарівний Микола натхненно розповідає про рідних, пишається успіхами дітей і обожнює дружину. У вихідні пара влаштовує спільні прогулянки, походи в кіно або розважальні центри. Відпустка зразкова сім’янин проводить у колі близьких. Розчарована Оля не вірить в подібну ідилію. На її переконаннях не існує чоловіка, який би не скористався моментом і не завів зв’язок на стороні.

Помічене у співрозмовниці сумнів змушує укласти парі. Самовпевнена дівчина готова довести власну правоту і спокусити об’єкт спору. Фільм Полювання на вірного (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Петро Степін
В ролях: Катерина Астахова, Кирило Запорізький, Дар’я Повереннова, Тетяна Янкевич, Євген Казакевич