Фільм Погана партія (2016) дивитись онлайн в HD якості


Для боротьби зі злочинністю американське суспільство прийняло на перший погляд гуманне рішення, знайшовши гідну альтернативу смертної кари і довічного ув’язнення. У недалекому майбутньому людей, які вчинили будь-яке правопорушення не садили у в’язницю, а відправляли у вигнання. Притулком для зловмисників, яких відбракував соціум, стала Техаська пустеля. Засуджених постачали запасом їжі і пиття і виштовхували на обгороджену територію, де діють закони, нескінченно далекі від людських. Ув’язнена Арлін повинна була від кордону дістатися до маленького міста під назвою Розраду.

Тільки в цьому оазисі посеред гарячого піску нещасна дівчина могла знайти надію на виживання. Але на шляху в безпечне місце блондинку схопило плем’я канібалів. Монстри в людській подобі ампутували беззахисній дівчині ногу і руку. Фільм Погана партія (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А потім приготували і з’їли частини тіла Арлін. Під покровом ночі жертва неймовірної жорстокості змогла втекти з табору канібалів. Минаючу кров’ю дівчину підібрав відлюдник. Він доставив блондинку в розраду, де їй підібрали протез ноги.

Режисер: Ана Лілі Амірпур
В ролях: Сьюкі Уотерхаус, Джейсон Момоа, Джайда Фінк, Кіану Рівз, Дієго Луна, Джим Керрі, Йолонда Росс, Aye Hasegawa, Джованні Рібізі, Louie Lopez Jr.