Сюжет американської комедії цілком зосереджений на Деймоні. Чарівний хлопець користується величезним успіхом у протилежної статі. Він регулярно заводить романи з вподобаними дівчатами. При цьому успішний ловелас не горить бажанням створювати сім’ю. Він вважає, що ще занадто молодий для цього. Красеня цілком влаштовують короткі інтрижки і секс без зобов’язань. Але одного разу все змінюється. На черговій зустрічі з друзями головний герой вступає з ними в жартівливий спір. Він заявляє, що здатний умовити будь-яку жінку одружитися на ньому буквально за пару-трійку тижнів. В результаті товариші укладають парі.

Щоб виграти в ньому, Деймон повинен охмурити і затягнути під вінець першу ж ліпшу красуню. Хлопець відмінно усвідомлює всю складність цього завдання. Однак він упевнений у своєму підсумковому успіху. Донжуан швидко визначається зі своєю «жертвою». Він одразу ж входить в довіру до чарівної дівчини, яка не проти познайомитися з ним ближче. Але незабаром головний герой з’ясовує, що його обраниця володіє досить складним характером.

Вже три рази красуня Втікала з власних весіль, адже найбільше на світі вона цінує свою свободу. Тому Деймону доведеться пустити в хід всю свою чарівність, щоб виграти суперечку. Фільм Парі на наречену (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Маріта Грабяк
В ролях: Карісса Стейплс, Пітер Муні, Сінді Басбі, Рон Келоли, Вуді Джеффріс, Кім Делані