Зазвичай люди відразу ж помічають відмінності в своєму тілі від інших оточуючих людей. Головний герой завжди знав, що він не такий, як всі, адже він був справжнісіньким карликом. Незважаючи на своє зростання, хлопець не мав ніяких комплексів з цього приводу. Навпаки, він мав нотками самолюбства, і йому в якійсь мірі навіть подобалася така родзинка. Зростання робив його не таким, як весь сірий натовп людей. Карлик дуже любить своє життя. Він ніколи не впадав в депресії і завжди намагався допомагати іншим людям. Маленький чоловічок робив щасливими інших людей, які часом забувають про любов до життя. Головний герой обожнює своє зростання і зовнішність.

Він пишається тим, що народився саме карликом. Крім усього цього хлопець любить романтичні побачення. Одного разу карлик зустрічає у своєму житті прекрасну дівчину, з якою у нього зав’язуються серйозні стосунки. Фільм намагається показати те, що не можна дискримінувати інвалідів, людей з відмінними рисами не тільки тіла, але й душі. Вони такі ж повноправні члени суспільства, як і всі люди, які не мають великих проблем і недоліків. Адже в світі не існує повністю ідеальних людей, і ніхто не має права диктувати якісь стандарти з приводу зовнішності.

Саме тому головний герой намагається жити так, як йому хочеться, і він давним-давно забув про всі свої проблеми, адже попереду його чекають незабутні пригоди, а найголовніше – любов. Фільм Нуль (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рай Ананд
В ролях: Шах Рукх Кхан, Салман Кхан, Катріна Каїф, Рані Мукхерджі, Анушка Шарма, Аліа Бхатт