Специфіка роботи виховательки в інтернаті визначає характери персонажів. В мелодрамі «Нелегке щастя» Ганні Сергіївні наївністю і беззахисністю сподобалась молоденька скромниця Ліда. Вчителька прив’язалася до дівчинки з неблагополучного сімейства, яку ображали батьки. Добра представниця педагогічного колективу бере милого дитини додому, щоб нагодувати солодощами і приголубити. Однак, спочатку передують резонансні події, пов’язані із заздрістю дітвори по відношенню до невільним від розташування начальства фігур. Комфортні умови проживання і материнська Опіка зніжили дитину, яка не зуміла повністю адаптуватися до важкої долі непотрібної особистості.

Половинчасте рішення з Лідою має двоїсту структуру. Улюбленців ніде не люблять. Особливо дане судження стосується інтернатів і дитячих будинків для сиріт. Суворі звичаї притулку виявилися дитині важкими. Рідний син вчительки закохався в дівчинку, регулярно відвідувала житло викладачки. Фільм Нелегке щастя (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дружба Сергія з витонченою особою, що володіє знаннями в класичній музиці, не вітається матір’ю, яка бажає для сина іншої партії. Впертий спадкоємець не може втрачати ініціативу у відносинах з Лідою.

Режисер: Михайло Жерневский
В ролях: Оксана Лісова, Дарина Парменкова, Олександра Єрмакова, Олексій Коряков, Сергій Мухін, Євгенія Кульбачна, Людмила Кучеренко, Андрій Карако, Галина Кухальская, Аліса Мосіна