Емма запізнюється на ланч зі своїм хлопцем Тоддом. Вона вибачається, але продовжує говорити, тому що вона схвильована їх майбутньою поїздкою в Брюгге. Дівчина любить випікати у вільний час і готувати їжу для журналу про життя. На півдорозі в її незв’язному, Тодд перериває її. Він не зможе здійснити поїздку, тому що він отримав підвищення протягом 3 годин. Він знає, що їхні стосунки не складуться, і розлучається з нею. Почувши новину, подруга Емми говорить їй, що вона повинна відправитися в подорож поодинці. Вона приїжджає в прекрасний готель з великою кількістю подій. Але Брюгге знаходиться серед конкурсу шоколатьє і Королівського весілля в День святого Валентина.

Принц Фредрік і його наречена Аннабель спробують шоколад у конкурентів. Переможець виробництва шоколаду візьме участь у весіллі, виготовить шоколад і стане королівським шоколатьє, що гарантує більше бізнесу. Люк — кондитер 3-го покоління. Йому потрібно перемогти в конкурсі, тому що справи йдуть повільно, і він може втратити магазин своєї сім’ї. Оскільки місто орієнтоване на весілля, більшість туристичних пасток закриті. Емма вирішує піти в магазин Люка. Фільм Любов, романтика і шоколад (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Після 2 зустрічей вона намагається справити на нього враження своїми шоколадними навичками. Він трохи вражений, але не переконаний в її здатності робити шоколад. Коли помічник Люка відчуває сутички, Емма пропонує зайняти її місце для запрошення до палацу.

Режисер: Джонатан Райт
В ролях: Loriane C Klupsch, Лейсі Чаберт, Filip Hellemans, Бріттані Брістоу, Уілл Кемп