Творець соціальної програми для знайомств знаходиться перед важким вибором, коли вона повертається додому до Флориди і зустрічає свою першу шкільну любов. Алана приїжджає додому, щоб повідомити батька про свої заручини. Атмосфера будинку і зустріч з колишнім хлопцем змушують її сумніватися в правильності свого рішення. Погляди творця програми для знайомств на любов, ставляться під сумнів, коли вона возз’єднується зі шкільною любов’ю. Коли успішна творець додатків для знайомств Алана нерішуче заручилася, вона повертається в своє рідне місто у Флориді, щоб повідомити про це свого батька.

Алана твердо вирішила укласти шлюбний союз зі своїм шанувальником. Проте напередодні заручин дівчина приїжджає до батька, щоб сказати йому цю важливу новину. Нове побачення з колишнім кавалером змушує даму задуматися про доцільність прийнятих рішень.

Невже вона готова назавжди внести зміни в своє непередбачуване життя, розлучившись з минулим хлопцем? Фільм Любов під сонцем (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: R. C. Newey
В ролях: Емерод Тубія, Шон Крістіан, Том Меден, Бетсі Грейвер, Стів Хайнц, Michael Ajazi, Сінді Карр, Dean Deck, Демі Кастро, Jamil C. Winston