Бажаючи наблизитися до мрії і реалізувати давнє прагнення, молодий власник перспективною будівельної фірми збирається створити власний танцювальний колектив. Плани підкорення майбутнього фестивалю займають всі думки хлопця, але створити згуртований ансамбль з нуля вкрай складно. Щоб зробити «Крок уперед 6: Рік танців» і неодмінно досягти успіху, здобувачам необхідно продемонструвати всі грані майстерності. Вуличні умільці відрізняються волелюбною вдачею, їх не можна притягнути захмарними гонорарами або іншими матеріальними цінностями, адже вони живуть і дихають танцями, а не продають мистецтво.

Під керівництвом багатого ентузіаста працює колишній ув’язнений, що мав певний успіх в танцювальному середовищі. Зараз ізгой рідко з’являється на сходках, вважаючи за краще виступати там, де натовп не цікавиться подробицями його біографії. Начальник сподівається заручитися підтримкою досвідченого танцюриста, але стикається з жорсткою відмовою. Фільм Крок уперед 6: Рік танців (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Опальному будівельнику не домогтися визнання на великому танцполі, враховуючи його злочинне минуле, а травмованому багатієві не бачити перемог без вірних друзів, які не здатні зрадити у вирішальний момент. Незабаром шляхи цієї парочки перетинаються знову.

Режисер: Рон Юань
Актори: Хуан Цзінсін, Мен Мейці, Оводог, Джейд Чайновет, Чжоу Ісюань, У Синь, Джанель Гінестра, Шон Лью, Джан Ю, Lil Swagg