Події стрічки переносять глядачів у Сан-Паулу. Саме тут живе Клара, яка народилася в дуже бідній сім’ї. Все її дитинство пройшло в одному з найнебезпечніших районів мегаполісу. Жінці не вдалося отримати хорошої освіти. Так що тепер вона змушена працювати прислугою в будинках заможних людей. Одного разу головна героїня дізнається, що одній дуже багатій дамі потрібна помічниця. Ана вагітна, тому вона вже не може підтримувати в чистоті і порядку свій розкішний особняк. Багачка наймає Клару в якості особистої служниці. Вона готова платити найманій працівниці дуже хороші гроші за її працю.

В цей же день дівчина приступає до виконання своїх обов’язків. Вона швидко завойовує довіру наймачки. Старанна помічниця майже ні на крок не відходить від господині величезного будинку. При цьому Ана все одно ретельно приховує особистість того, від кого вона чекає дитину. Головна героїня здивована такою поведінкою начальниці. Фільм Гарні манери (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак вона звикла не задавати зайвих питань. Тим часом вчинки бізнес-леді стає все більш і більш загадковими і лякаючими. Зрештою Клара вирішує розібратися в ситуації самостійно, адже вона щиро стурбована станом Ани.

Режисер: Марко Дутрів, Джуліана Рохас
В ролях: Ізабель Зуаа, Марджорі Эстиано, Мігель Лобо, Феліпе Кендзі, Сіда Морейра, Неуза Веласко