Фільм Гармонія (2019) дивитись онлайн в HD якості


У центрі описуваних подій виявляється молода дівчина, яка звикла до свого життя. Їй подобалося те, що з нею відбувалося, і вона нічого не хотіла міняти в житті. Складалося враження, що її все влаштовує. Зовсім недавно їй вдалося влаштуватися на роботу, і тепер вона кожен день була чимось зайнята. В один прекрасний день вона зрозуміла, що її стан трохи змінився, хоча в чому була причина, не розуміла. Після цього її життя почало змінюватися, і не зовсім в кращу сторону, і змінити такий хід подій дівчина ніяк не могла. Гармонія опинилася на вулиці, де їй довелося жити.

Пізніше головна героїня усвідомила, що вона стала гіперчутливою до емоцій оточуючих людей. Справа все в тому, їй вдавалося поглинати страхи людей, з якими вони близько починала спілкуватися, особливо тих, до кого вона торкалася. Цей страх починав проявляться в дівчині у вигляді чорної рідини, яку можна було потім просто змити за допомогою води. Фільм Гармонія (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головна героїня повинна була спробувати знайти справжню любов для того, щоб в наслідок врівноважити емоції і згладити власні страхи. Таким чином, Гармонія могла б боротися зі стрімко зростаючим штормом негативної енергії в себе.

Режисер: Корі Пірсон
В ролях: Жаклін Маккензі, Імон Фэррен, Джессіка Фалькхолт, Льюїс Фіц-Джералд, Тесса Джеймс, Сальваторе Коко, Акос Армонт, Тириел Мора, Паула Арунделл