Фільм Дзвін дзвіночків (2016) дивитись онлайн в HD якості


Лорел — симпатична молода жінка, якій чомусь не щастить в особистому житті. У неї є дочка, яку вона виховує одна, але немає гідного чоловіка. Втім, часу на його пошуки у героїні теж не вистачає, так що вона не сильно і переживає з цього приводу. Наближається Різдво, яке Лорел збирається провести разом з дочкою і своїми батьками, до яких планує поїхати в гості. Але все змінюється, коли героїня отримує можливість показати себе з кращого боку на роботі, щоб потім отримати підвищення, якщо вона впорається із завданням. А потрібно їй організувати Різдвяний парад.

Це дуже трудомістка і відповідальна робота, з якою Лорел раніше не стикалася. На щастя, дочка не проти, щоб мама попрацювала, навіть готова їй допомагати, якщо це потрібно. Вони починають підбір прикрас і реквізиту для майбутнього свята. Вибираючи ялинку, героїні натикаються ще й на сани, які теж дуже вдало впишуться в загальну декорацію. Фільм Дзвін дзвіночків (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Щоб взяти їх в оренду, Лорел доводиться проводити переговори з їх власником. Він не особливо горить бажанням комусь їх давати, але героїні все ж вдається його умовити. А сани адже ці чарівні, і хто знає, як вони вплинуть на життя Лорел.

Режисер: Маріта Грабяк
В ролях: Ерін Кехілл, Девід Алпей, Дакота Гуппі, Дженна Романин, Робін Бредлі, Чад Райлі, Донован Скотт, Брендон Заб