Мегуро збирається одружитися, для чого з нареченою відправився до церкви на репетицію майбутнього торжества. Потім він допоміг коханій підібрати весільну сукню, вважаючи за краще, щоб воно було відвертим. Під час сексу Мегуро любить знімати подругу, незважаючи на її протести. Після роботи з колегами зі свого офісу герой йде на вечірку в клуб. Там він звертає увагу на симпатичну жінку, самотньо сидить за стійкою. Мегуро вирішує підійти до неї, хоча приятель попередив його, що Акіно одружена з начальником відділу корпорації.

Дама, що виглядала порядної і навіть суворої, була не проти пофліртувати з привабливим чоловіком, який відразу завів інтимну розмову, вгадуючи кількість її статевих партнерів. Він пообіцяв їй пізнати справжнє задоволення, і Акіно здалася. Але про її зв’язок з Мегуро дізнався чоловік. Він запропонував коханцеві подружжя виконати його незвичайну умову.

Одного разу до нашого героя приходить чоловік Акіно і заявляє, що знає про їхні стосунки. Він має намір шантажувати Мегуро і пропонує йому виконувати всі його доручення. Фільм Будь моїм господарем (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хідео Дзедзе
Актори: Yukihira Aika, Yamane Chiharu, Кацуя Маигума, Sugiyama Mio, Юріса