Чоловік приходить у себе, виявивши, що знаходиться замкненим у вантажному контейнері, навколо темно і порожньо і лише телефон є єдиною сполучною ланкою із зовнішнім світом. Незабаром загарбники повідомляють, що виділено двадцять чотири години, щоб заплатити викуп, в іншому випадку, він і дружина будуть знищені, картина «[Вантаж]» покаже, чи віддасть необхідну суму злочинцям в’язень. Часу практично немає, варто поспішати, голова кругом, в пам’яті прокручуються події, що відбулися напередодні інциденту.

З потоками почуттів, злагодити не виходить, часом набирає швидкість, хочеться його пригальмувати, як усвідомити, зрозуміти що робити далі, зводи правил герой не вписується, відкрито хитрувати або грати з поневолювачами не виходить. Виявилося у минулого є колір, смак, запах і зараз неможливо, щось переінакшити, доведеться виконати наказ лиходіїв. Секунди шарудять, скоро термін досягне кордонів, кров вирує у венах, як зберегти життя персонаж не знає. Скоро почнеться справжня суєта, невже чоловік не погодитися, беззаперечно підкоритися інструкції.

Нещасний не погоджується на смерть, але як виконати запропоновану програму, вклавшись в жорсткі рамки. За короткий відрізок життя пан не залежно від бажань, зобов’язаний реалізувати потенціал, щоб не відправитися в інший світ. Фільм [Вантаж] (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: James Dylan
Актори: Марк Еліот, Даніка Філдс, J. C. Maek III, Хосе Росете, Matthew Rosvally, Рон Томпсон, Корбін Тімбрук, Марк Вуд