У недавньому минулому Трик обіймав посаду сищика, разом зі своїми колегами розкриваючи найскладніші злочини. Тепер же звільнений зі служби чоловік ніяк не може знайти собі роботу по душі. Одного разу, по дорозі додому, він стає жертвою зловмисників. Оглушеного хлопця затягують в машину і відвозять в невідомому напрямку. Приходить до тями він вже в дивному приміщенні, де знаходяться ще кілька людей. Поспілкувавшись з незнайомцями, колишній детектив дізнається про те, що ця кімната без вікон стане для всіх них могилою, якщо вони не знайдуть способу вибратися звідси найближчим часом. Тим часом досвідчений агент ФБР розслідує таємниче зникнення поліцейського.

Незабаром у нього з’являється інформація, що в цій справі може бути замішаний надзвичайно небезпечний маніяк-психопат. Безумець любить пограти зі своїми жертвами в кішки-мишки до розправи над ними. Однак, незважаючи на збочені смаки і явні психічні відхилення, цей злочинець диявольськи хитрий і підступний. Ось чому йому вдавалося стільки років успішно ховатися від правосуддя.

У співробітника спецслужб і його помічників майже не залишилося часу в запасі. На кону стоять життя п’ятьох людей, які досі перебувають у ув’язненні. Фільм Труна 2 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кіпей Трайббл
В ролях: Роберт Аллен Мюкс, Дезрі Марі Велез, Лора Джеймс, Ерік Чаваррі, Джонні Алонсо, Чак Саейл, Еліза Ніксон, Санні Доенч, Мішель Мартін, Ден Еванс