Фільм Темна сторона (2019) дивитись онлайн в HD якості


Еван є хорошою людиною. Він звик до стабільності, а тому не бажає нічого змінювати. Працює чоловік психологом у школі. Йому доводиться часто стикатися з проблемами школярів. Підлітки не завжди правильно сприймають ситуацію, яка складається в їхньому житті, провокуючи неприємності як для себе, так і своїх батьків. Еван завжди приходить на допомогу і докладає зусиль, щоб вирішити проблему, наставити дітлахів на вірний шлях і допомогти їм налагодити спілкування з оточуючими.

Але не тільки на роботі Еван досяг успіхів. У нього є дружна сім’я. Це улюблена дружина і маленька дитина. Разом їм добре. Вони не раз доводили, що здатні пройти життєві труднощі, покладаючись один на одного. Еван робить все, щоб забезпечити близьких людей благами і спокоєм, будучи для багатьох прикладом ідеального сім’янина. Але також є у нього і темна сторона, яку чоловік намагається приховати будь-якими способами від оточуючих людей, але з часом це стає більш складним завданням.

Він чудово розуміє, що якщо правда стане відома іншим, розплати за свої вчинки буде не уникнути. Ризикуючи щастям, він продовжує реалізовувати темні плани. Фільм Темна сторона (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Генрі Джейкобсон
В ролях: Шонн Вільям Скотт, Дейл Дикки, Маріела Ґарріґа, Крісті Херрінг, Кевін Керролл, Нік Борэйни