У минулому знайомому нам персонажу на ім’я ПЕТ Тейт довелося побувати в багатьох серйозних, смертельно небезпечних колотнечах, при цьому лише дивом залишившись в живих. Швидше за все, на сьогоднішній день він був би радий зав’язати з колишнім незаконними способом життя, стати звичайним, середньостатистичним членом сучасного суспільства, якого перестануть супроводжувати вибухи, постріли і потоки крові. Однак старі подільники і давні противники точно не дадуть головному герою спокійно піти на заслужений відпочинок. Мабуть, чоловікові доведеться ще неодноразово застосувати на практиці власні вміння, адже на кону найцінніше — його життя.

На цей раз ми дізнаємося, як саме починався шлях цього спритника, волею долі вимушеного перетворитися в нещадного гангстера, здатного, не моргнувши оком, розібратися з кожним неугодним йому людиною. Починав він із звичайного дрібного торговця забороненими наркотичними засобами, поступово «дослужившись до впливового наркобарона. Фільм Сходження піхотинця 3 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак, опинившись на такому високому посту, не слід забувати, що кругом тебе оточують виключно заздрісники, безжальні мерзотники, готові підло пустити кулю в спину і зайняти вакантне місце.

Режисер: Закарі Адлер
Актори: Крейг Фейрбрасс, Террі Стоун, Роланд Манукян, Джемі Формен, Джош Маєрс, Едді Веббер, Йен Вірго, Енді Беквіт, Шон Райдер, Лаура МакМонейгл