Сюжет фантастичного фільму переносить нас в 2024 рік. Ряд технологічних проривів в техніки призводить до появи на вулицях міст людиноподібних андроїдів. Таких роботів практично неможливо відрізнити від звичайних людей. Завдяки розвиненому інтелекту вони здатні виконувати майже будь-яку роботу. Босові великого синдикату приходить в голову ідея використовувати андроїдів для вирішення делікатних питань. За завданням кримінального авторитета його підлеглі викрадають і зламують одного з роботів. На перших тренуваннях дівчина-андроїд показує чудові результати. Вона легко перемагає в сутичках, де їй протистоять десятки людей.

Прекрасно володіє всіма видами зброї робот ніколи не промахується. Захоплений його численними талантами і вміннями лідер злочинного угруповання дає кіборгу перше завдання. Новоспечений кілер відмінно справляється зі складною місією, оскільки ніхто і не підозрює, що під маскою тендітної дівчини ховається смертоносний вбивця. Фільм Розум і машина (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона не залишає своїм жертвам жодного шансу. Безжалісний андроїд вірний лише своєму господареві, який мріє усунути всіх своїх конкурентів у боротьбі за владу в мегаполісі.

Режисер: Брок Хамфрі
В ролях: Аріана Гуерра, Орайн Ланда, Sal Rastegar, Боббі Ернандес, Крістофер Алваренга, Грант Хоубейкер, Дестіні Болдуін, Тіган Джей Бойд, Ліза Уілкі, Джейк МакДермотт