Дії фільму розгортаються в американському мегаполісі. Саме тут живе вельми впливової сім’ї Монтемар, члени якої останнім часом стають жертвами таємничих викрадачів або вбивць. Місцеві поліцейські не можуть знайти ні тіл зниклих молодих людей, ні зловмисників, які переслідують свої цілі. Зрештою даною справою вирішує зайнятися Роланд Дрейк. Досвідчений сищик ставиться до своєї роботи вкрай відповідально, завжди виводячи злочинців на чисту воду. Ось чому начальство поважає свого обдарованого підлеглого, з яким ніколи не виникає проблем. Детектив вважає, що він швидко вийде на слід обережних бандитів. Однак незабаром поліцейський стикається з низкою проблем.

Справа в тому, що у Монтемар є безліч таємних і явних супротивників. Все це серйозно ускладнює пошуки лиходіїв. Але, незважаючи на виявлені труднощі, головний герой впевнений, що доведе цю справу до кінця. В рамках розслідування він все глибше занурюється в кримінальний світ рідного міста. Фільм Під маскою (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Цинізм, жадібність і жорстокість представників соціального дна мегаполісу вражає навіть Роланда, який чимало встиг побачити на своєму віку. Однак попереду його чекають ще більш шокуючі відкриття.

Режисер: Том Конкл
Актори: Вернон Уеллс, Бріттні Пауелл, Стів Том, Джордана Капра, Стів Олсон, Дуглас Спірман, Бен Паке, Марк Тіч, Mollie Fitzgerald, Джо соба мл.