Фільм Містичні хроніки: Порятунок (2019) дивитись онлайн в HD якості


Алекс МакФерсон протягом довгих років не була у себе на батьківщині. Це маленьке містечко, розташоване в Пенсільванії. Саме тут пройшли її дитячі роки. Прибула вона сюди не випадково. Жінка сподівається, що зможе довести бажаний план дій до кінця. Пов’язаний він зі зйомкою подкасту, мова в якому піде про вбивство подруги. Стався цей сумний випадок більше 20 років тому. Дана справа не дає їй здатності знайти спокій, а тому вона готова докласти всіх зусиль. Працювати Алекс буде в компанії місцевого редактора газети. Спочатку чоловік не хотів братися за справу, але після дав слово, що допоможе. Все це дозволяє МакФерсон з’ясувати правду, яка змінила життя всього місцевого народу в містечку.

З таємницями 20-річної давності пов’язано дуже багато людей. Алекс МакФерсон повертається в маленьке містечко Пенсільванії, де вона провела літо в юності, щоб записати наступний епізод свого справжнього кримінального подкасту про зникнення друга дитинства 20 років тому. Фільм Містичні хроніки: Порятунок (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Проте, після об’єднання з редактором місцевої газети, який неохоче погоджується допомогти їй простежити останні кроки дівчинки, Алекс не тільки розкриває шокуючу правду про зникнення подруги, але також і вбивство, скоєне десятиліттями, і його приховуванні.

Режисер: Джейсон Бурк
В ролях: Метт Беллефло, Дін Редман, Ліза Дурупт, Карен Холнесс, Бенджамін Ейрс, Стефанія Инделикато, Ребекка Стааб, Дейв Коллетт, Олівія Стіл Фальконе, Крістофер Розамунд та інші