Два абсолютно різних людини зустрілися у відділенні міліції, куди привела їх доля-лиходійка. Одним з головних героїв «Любов під прикриттям» ставати молодий чоловік на ім’я Павло Угрюмов. Він щойно звільнився з місць не настільки віддалених і прийшов вставати на облік. Сюди ж прийшла симпатична вчителька Ксюша Веселова. Вона прийшла писати заяву на свого сусіда по комуналці, якого звуть Костик. Вся справа в тому, що цей чоловік постійно краде її речі. І останньою краплею стала флешка з цінним матеріалом. Ксюша прийняла Павла за оперативника, а він не став її переконувати і зголосився допомогти. Іноді любов можна зустріти навіть у відділенні міліції.

Молода викладачка Ксенія Веселова познайомилася саме так. Колишній ув’язнений Павло Угрюмов з’явився у відділення, щоб стати на облік. Ксюша, яка бажає написати заяву на шкідливого злодійкуватого сусіда по комуналці, приймає Пашу за опера. Фільм Любов під прикриттям (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Угрюмову дуже подобається тендітна вчителька. Чоловік вирішує не розкривати, ким є в суворій реальності, і обіцяє красуні розібратися з дрібним домашнім злодюжкою.

Режисер: Олександр Баранов
В ролях: Денис Нікіфоров, Ольга Красько, Ігор Савочкін, Володимир Меньшов, Олена Дубровська, Катерина Клімова, Павло Дерев’янко, Микола Іванов, Михайло Богдасаров, Велимир Русаков