Том, Едді, «Мило» і «Бекон» є близькими друзями, які проживають в Лондоні. Ніхто з них ніколи особливо не замислювався знайти пристойну роботу і вести розмірений і спокійний спосіб життя, який притаманний багатьом співгромадянам. Але все це створено не для них. Їх коником є авантюри, без яких вони не уявляють своє життя. В черговий раз хлопці задумали задіяти в своєму черговому плані Едді. Цей чоловік є справжнісіньким щасливчиком, якого всюди супроводжує удача. Саме тому було прийнято рішення впровадити Едді в карткову гру. Але для цього їм необхідна чимала грошова сума, якої у них немає. З цієї причини втілення їх геніального плану відтягнулося на деякий час.

В цей період чоловіки всіляко намагалися зібрати велику грошову суму. У підсумку, їм вдається накопичити 25 тисяч фунтів стерлінгів. Задіявши ці гроші і Едді, вони збираються незабаром збільшити цю суму в кілька разів. Але весь хід майбутніх подій просувається зовсім не в сприятливому для четвірки друзів руслі. У підсумку, щасливчик Едді за кілька годин перевтілюється в самого цього невдахи.

Але на всьому цьому історія не закінчується. Адже чоловік не тільки програє всі гроші, але і ще стає боржником. Фільм Карти, гроші, два ствола (1998) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Джейсон Стэйтем, Нік Моран, Джейсон Флемінг, Декстер Флетчер, Вінні Джонс, Ленні Маклін, П. Х. Моріарті, Вес Блеквуд, Стінг, Френк Харпер