Все, що б бажалося дізнатися з приводу нарізаного паперу, іменується «Гроші», так само всього фінансового становить, наближеного до грошового обороту, починаючи всіляких акцій, банківських послугах, конвертованих облігаціях, повідає ця документальна епопея. Кожному з жителів будь-якої точки планети, доводитися щомиті стикатися з готівкою, або електронними гаманцями, розплачуючись за численні товари, надані послуги, здавалося, не існує можливості, позбавиться від цієї зашморгу, нав’язаної людству з давніх доісторичних часів. Хоча спочатку, до появи в побуті мінової валюти, співтовариство примудрялося, якимось чином творити взаємообмін продуктів, приблизно визначаючи цінність наявного товару.

Однак зі збільшенням товарообігу, появою на руках досконалої продукції, встановлення міждержавних відносин, довелося вдатися до випуску універсального еталону, який давав можливість при наявності фінансів, розплачуватися по всьому світу. Раніше використовували цінні метали, відокремлюючи від срібного прутка приблизну частину. Після, почалося масове друкування монет, що має в кожній країні свій ваговий еквівалент. Фільм Гроші (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З того часу, збагачення, стає невід’ємною частиною кожної людини, яка прагне зібрати максимальну кількість грошових знаків, що дарують почуття влади, бажання наказувати навколишнім світом.

Режисер: Пак Ну-ри
В ролях: Кім Джон-су, Кім Дже-ен, Чон Ман-щик, Чо у-джин, Кім Мін-Дже, Сон Джон-хак, Рю Джун-ялина, Лім се-Мі, Вон Джин-а, Ю Джі-тхе