Хонгорзул керує приватною школою, вона сувора, але любляча мати двох дітей. Матері-одиначці часом непросто доводиться з дев’ятнадцятирічною дочкою Цецег, яка шукає себе в найнесподіваніших компаніях. На плечах жінки також лежить турбота про сина-інваліда, якому постійно потрібна допомога матері і сестри. Цэцэг захоплююся танцями, вона яскрава і цікава дівчина, таку красуню складно не помітити. Танцівниця не на жарт захоплюється торговцем наркотиками, мало схожого на благородного героя дівочих мрій.

Трапляється так, що під час сварки Цецег з її агресивним шанувальником її мати вбиває хлопця. Жінка не готова пустити своє життя під укіс через вбивство і приймає рішення заховати труп. Сім’я продовжує жити звичайним життям, намагаючись зберегти похмуру таємницю. Фільм Гладіолус (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хонгорзул ризикує втратити все, так як на її слід вийшов приватний детектив Дандар, отримав останнє завдання перед відходом на пенсію. Йому не склало труднощів обчислити, як була справа, але він не впевнений, що готовий здати жінку поліції.

Режисер: Delgerbayar Purevdorj
В ролях: Тумэндэлгэрийн Уудуу, Цэгмидийн Томорхуяг та інші