Крістіан довгі роки працює федеральним агентом в слідчому департаменті міста Копенгаген. На його рахунку безліч успішно розкритих справ, пов’язаних з кримінальним світом. Разом з напарником він протистояв небезпечним угрупованням і мафіозним кланам, завжди чудово справляючись зі своєю роботою. Однак останнє завдання обернулося для агента трагічною подією. Його напарник загинув у момент захоплення банди злочинців. Крістіан не зміг затримати вбивцю колеги і йому вдалося втекти. Але незабаром після похорону, герой фільму «Доміно» вирішує помститися за вбивство кращого друга. Поліцейський хоче знайти винуватця смерті товариша і змусити його понести заслужене покарання.

Відтепер жага відплати і правосуддя стає головним сенсом його життя. Збираючи корисну інформацію, герой відправляється на пошуки бандита. У розслідуванні до нього приєднується кохана дівчина покійного друга. Вони разом виходять на слід ворога Імрана, пов’язаного з терористичною організацією. Фільм Доміно (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Виявляється, за його безпекою стежить секретний агент, з яким він взаємодіє для запобігання теракту. Заплутана гра представників влади стрімко набирає несподіваних поворотів, дивіться безкоштовно.

Режисер: Брайан Де Пальма
В ролях: Серен Маллінг, Микола Костер-Вальдау, Ніколас Бро, Ерік Ебоні, Томас В. Габріельссон, Гай Пірс, Паприка Стеен, Керіс ван Хаутен