Головний герой був простим хлопцем, народженим в XX-их століттях, в невеликому скромному сімействі нижчого соціального прошарку. Мати назвала його Варлама, в честь місцевого геніального поета. Але, син виріс зовсім нетворчим людиною. Його не цікавило мистецтво. Він не вникав у точні науки і не читав історичних книг. Єдиним улюбленим заняттям підлітка було цілими днями ганяти з хлопцями у футбол у дворі. А, повертаючись, додому, він лягав спати і перед сном потай мріяв стати популярним футболістом. Одного разу, він закохався. І тільки завдяки сильному почуттю його потягнуло в столицю Росії — Москву.

Там він і познайомився з англійцем, який був присутній при несподівано виниклій суперечці. Чоловік бачив, як нікому не відомий гравець добре проявив спортивні здібності і вирішив підійти. Незабаром з’ясувалося, що він був власником футбольного клубу, і за цією заявою надійшла пропозиція спробувати сили на черговому матчі з його недавно зібраної командою з кращих гравців.

Але, чи зможе звичайний хлопчина з передмістя встати нарівні з тренованими професіоналами, покаже час. Фільм Дика Ліга (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Андрій Богатирьов, Арт Камачо
В ролях: Володимир Яглич, Аделіна Голубенко-Гізатулліна, Іван Охлобистін, Дмитро Назаров