Хлопці ні коли не розлучаються, з настання світанку щодня обходять свою територію, стежачи за загальним порядком, запобігаючи сварки між жителями, по мірі можливості очищаючи буреломи від періодично з’являється сміття. Ці прогулянки по рідній, звичній місцевості, доставляють персонажам велике задоволення, саме в такі моменти, друзі відчувають власну значимість і корисність. За доброту, справедливість, чесність, численні жителі всіляко поважають і підтримують клишоногих господарів, намагаючись допомагати їм і повідомляти про процеси, що проблеми і неприємності в окрузі.

З недавнього часу, поблизу заповідника, став з’являтися злий, непримиренний, безкомпромісний чоловік, що почав безжальну вирубку прекрасних, старих дерев. Лиходій, не бажає вислуховувати нарікання з боку ведмежат, все стрімкіше знищуючи звичний будинок звірів. Спроби напоумити непроханого лісоруба, не дають бажаного ефекту, і, страшні, залізні потвори, все більше знищують зелені насадження. Але прийшла нова біда, коли пухнасті герої, знайшли невідомий ліхтар. Мультфільм Ведмеді-сусіди: Велике зменшення (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Випадково включений прилад, зменшив хлопців до розмірів маленьких істот. Тепер, горе випробувачам, належить знайти спосіб повернутися до колишніх величин, поки небезпечний артефакт не опинився в руках найлютішого ворога.

Режисер: Лінь Юнчан, Лінь Хуейда, Дін Лян
В ролях: