У цьому сюжеті милим звірятам доведеться рятувати спільне житло-паркову зону, яку задумав вирубати мер міста. Більш того, йому спало на думку побудувати на місці парку бездушні залізні атракціони. У самого Злюка і щури Бадді зріє план як перешкодити вирубці та будівництва, до якого він підключає білих мишенят з їх ватажком Фенгом. Фенг і його супутники, білі мишенята, не так давно вже втратили свій будинок. Все той же злісний мер влаштував на його місці поле для гри в гольф. Шустрим звірятам належить перешкодити людям, які вже призначили дату вирубки і приготували техніку. До команди Злюка і Бадді приєднуються Білочка Енді і мопс Зайка.

Їм доведеться скласти детальний план дій по захисту парку, потім відправитися в непростий похід у велике місто і оповістити оточуючих про насувається біді. По дорозі в місто звірят чекають веселі пригоди і серйозні випробування, подолати які допоможе дружба і взаємовиручка. Злюк і Бадді разом виросли в цьому парку. Коли вони були маленькими, то часто опинялися в безглуздих ситуаціях. Іноді навіть лісові жителі не знали, як зупинити їх пустощі. Мультфільм Реальна білка 2 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного разу браконьєри влаштували полювання в лісовому масиві, але звірята не могли дозволити чужинцям ображати ліс. Дорослі друзі саме тепер в самий важкий період, який переживає паркова зона, готові проявити себе і захистити ліс.

Режисер: Келлан Брункер
В ролях: Кетрін Хайгл, Уілл Арнетт, Боббі Каннавале, Джефф Данем, Джекі Чан, Майя Рудольф, Петер Стормаре, Ізабела монери, Боббі Мойнахан, Габріель Іглесіас