Мультфільм Лісова братія (2006) дивитись онлайн в HD якості


Прокинувшись від зимової сплячки, жителі лісу зіткнулися з неприємностями. Виявилося, що їх зелена територія в рази стала менше. Відтепер вони живуть в оточенні високих кам’яних будівель, які були створені в інтересах багатіїв. Відокремлює ліс від новоспеченого мегаполісу лише огорожа з живих рослин. Миритися з таким становищем звірята не бажають. Вони готові кинутися в бій і дати гідну відсіч непроханим гостям. У главу компанії встав єнот на прізвисько Ер-Джей. Мозком команди став Верн, який представляє черепашачий рід.

Не залишилося осторонь сімейство дикобразів, парочка опосумів, а також скунс Стелла і білка Хеммі. У планах тварин здійснити наліт на людський супермаркет і гарненько поповнити свої запаси, нашкодивши місцевим людям. Тільки звірі навіть не уявляли, що місцевий народ звик є генно-модифіковані продукти, а також канцерогенні чіпси. Мультфільм Лісова братія (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ніхто з них ніколи не стикався з таким явищем, як електрика, а тому героїв чекатимуть захоплюючі відкриття та небезпечні пригоди попереду. Незважаючи на погрози, звірі готові внести в свою місію частку веселощів, дружно проводячи час в новому для себе середовищі.

Режисер: Тім Джонсон, Кері Кіркпатрік
Актори: Брюс Вілліс, Стів Карелл, Гаррі Шендлінг, Ванда Сайкс, Вільям Шетнер, Нік Нолті, Томас Хейден Черч, Еллісон Дженні, Юджин Леві, Кетрін О’Хара і інші