До хлопчика підлітка потрапляє в руки лялька-ніндзя. Виявляється, що в цій ляльці укладений дух, одержимий бажанням помститися за смерть маленького хлопчика, убитого на фабриці іграшок. Андерс Маттесен повернувся з величезним успіхом Тернет Ніндзя. На цей раз це невпевнена Еш, який йде в 7-му класі і безнадійно і без розуму закоханий в милу Джесіки з 8-го. Проте одного разу Еш отримує допомогу від несподіваного помічника, а саме від відомого, політично некоректної дядька Стюарта, який дає йому ляльку. На Аске не тільки лялька.

У нього є живий картатий друг ніндзя , який виділяє помсту власнику тайської фабрики, на якій він був створений. Картатий ніндзя тепер бере на себе роль вірного супутника Аске, допомагаючи йому взяти на себе відповідальність і повірити в себе. З іншого боку, Аске повинен допомогти йому помститися злому директору фабрики Філіпу Еберфре.

Тернет ніндзя взяв штурмом данські кінотеатри, де став одним з найбільш продаваних фільмів в історії Данії. Мультфільм Картатий ніндзя (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Торбьорн Крістофферсен, Андерс Маттіссон
В ролях: Андерс Маттесен, Емма Стехенстед Хеэг, Альфред П’єр Ларсен