Добра історія про місто Текстополис, який знаходиться прихованим далеко від очей – всередині смартфонів. Жителі цього міста не зовсім звичайні істоти, а смайли-емоджі, які ми використовуємо кожні день при написанні повідомлень. Коли ми натискаємо на своїх екранах іконку із зображенням того чи іншого ЕМОДЖІ, вони відчувають небувалу радість і щастя через те, що хтось потребує їх. Не кожен володар смартфона користується смайлами для вираження емоцій, тому це честь і задоволення, коли вибирають саме твою емоцію для текстової перепски. Основною особливістю є те, кожен з чоловічків може виражати тільки одну емоцію.

Але в програмному забезпеченні вкралася якась помилка і один маленький эмоджи по імені Джен зіткнувся з жахливою проблемою. Тепер він може висловлювати безліч різноманітних емоцій. Ця невелика здавалося б складність затьмарювалися ще тим, що Джен не може контролювати яка емоція виступить в який момент на перший план. Досить змучившись геть приймали рішення відправитися в дорогу по різних додатках, відшукати помилку зроблену в програмному код і виправити її.

Эмоджи сподівається, що йому вдасться повернути собі закладену спочатку здатністю – виражати лише одну емоцію, як і всі інші мешканці містечка. Мультфільм Емоджі муві (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ентоні Леондіс
В ролях: ТіДжей Міллер, Анна Феріс, Патрік Стюарт, Дженніфер Кулідж, Джеймс Корден, Джейк Т. Остін