Люди завжди вірили в те, що в їхніх будинках мешкає домовик. Деякі розповідали про те, що вони бувають різними, і дуже добре тим кому попався будинок з добрим домовиком. Міфічні істоти, ховалися в самих різних куточках будинку, намагаючись не потрапляти людям на очі. Однак варто було тільки наступити ночі як вони тут же виходили назовні і починали творити заворушення. Існує легенда про те що-то домовик допомагає привести в порядок будинок, щоб допомогти родині або просто новим господарям ужитися в будинку і зробити так, щоб у них все було добре. Однак у злих людей, вони роблять все щоб завжди безлад, постійно був скандал, і господарям було жити просто нестерпно.

Однак чи дійсно в цьому всім замішані будинкові нікому на далі невідомо. Але в тому, що вони існують сумніватися не варто, і домовичок Буба доведіть всім нам, що вони дуже навіть бувають милими, правда йому зовсім не підходить загальноприйняте опис. А все тому, що цей милий добрий і дивовижний домовик постійно створює навколо себе бардак, перетворює все в хаос і нерозуміння. Він завжди потрапляє в різні неприємності і створює проблеми.

Хоча в той же час він намагається не порушує спокійне життя своїх господарів і хоче зробити все, щоб не жили в мирі та благополуччі. Мультфільм Буба (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Леонід Рахманін, Сергій Горобець
В ролях: Євген Кріт, Хатім Даніяр, Шакибаев Ерлан, Єгоров Володимир, Окороків Микола, Кобзєв Костянтин, Добринін Володимир