Малятко-кличка милої маленької собачки породи йоркширський тер’єр. Вона брала участь у спеціальному вокальному конкурсі для собак, де отримала головний приз — «Золоту кісточку», а заодно пройшла у фінал. Гала-концерт повинен проходить в Нью-Йорку, а Маля в ньому брали участь, що вже саме по собі гідно поваги. Перед нею відкриваються великі перспективи і можливості. Хоча не все так просто. По дорозі до мети Малятко потрапляє в руки людини на ім’я Роланд. Це доглядач притулку для собак, чомусь вирішив, що породиста собачка з нашийником, яка не виглядає бездомною, повинна сидіти в притулку, а не ходить по вулицях.

Просто Роланд захотів отримати від її господарів кругленьку суму за повернення улюблениці. А поки він готує свої умови, Малятко встигає познайомитися з іншими мешканцями притулку. Серед них виявляється і доброзичливий Чарлі. Він вже старенький, тому доглядач задумав його приспати. Розуміючи, що участь його чекає сумна, пес збігає з притулку, прихопи з собою і милу дитину.

З цього моменту для двох чотириногих друзів пригоди тільки починаються. Цікаво, чи зможе головна героїня повернутися колись до себе додому? Фільм Зіркове цуценя (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роберт Вінс
В ролях: Кейтлін Мехер, Джед Ріїс, Том Еверетт Скотт, Девід Делуіс, Карла Хіменес, Джордж Ньюберн, Джон Ратценбергер, Макензі Мосс, Обба Бабатунде, Дідріх Бадер