Дамьен відрізняється досить консервативними поглядами. Він вважає, що жінки здатні виконувати лише найпростішу роботу, адже для більш відповідальних справ їм просто не вистачить мізків. Переконаний сексист люто відстоює свою точку зору в постійних суперечках з друзями і знайомими. Але одного разу він потрапляє в дуже непросту ситуацію. А починається все досить прозаїчно. У звичайний будній день головний герой разом з товаришем відправляється на невелику прогулянку. Проте через власну неуважність він сильно б’ється головою об стовп. Хлопець, який втратив свідомість, приходить до тями в своєму ліжку. З моменту неприємного інциденту, мабуть, минуло вже багато годин.

Нарікаючи на свою неудачливость, молода людина йде на кухню, щоб втамувати голод. А незабаром він стикається з цілою низкою незрозумілих речей. Дамьен немов би опинився в паралельному світі, де чоловіки і жінки помінялися місцями. Це відкриття неприємно шокує головного героя. Фільм Зі мною непросто (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він з непідробним подивом спостерігає за «божевіллям», що коїться навколо нього. Юнак і в страшному сні не міг собі уявити молодих людей, які виконують роль домогосподарок. Тепер він мріє лише якомога швидше повернутися в свою реальність.

Режисер: Елеонора Пуріат
В ролях: Мун Дайллі, Венсан Ельбаз, Бланш Гардін, Марі-Софі Фердане, П’єр Бенезієй, Селін Меннвіль, Каміль Ландрі-Жирардо