Картина Життя попереду знайомить глядача з перипетіями життів колишніх однокласників. Звичайні зустрічі після закінчення школи проходять монотонно і передбачувано, коли група вже дорослих хлопців і дівчат збираються в якійсь кафешці і діляться новинами зі свого життя. Але в даному випадку хлопці з колишнього 11-Б зустрічаються з сумного приводу — проводити в останню путь свого однокласника, Лешку. Незважаючи на похмуру атмосферу похорону, шкільним товаришам є, чим поділитися один з одним. Виявляється, в житті вже дорослих людей ще мають велике значення старі таємниці, а дехто і досі горить бажанням звести рахунки і з’ясувати стосунки.

Як не дивно, практично у кожного захований скелет в шафі. Покійний Лешка вів закритий спосіб життя, він мало кому довіряв свої таємниці, і вже точно не підозрював за життя, що на його похороні Однокласники влаштують справжні розбірки. Події розвиваються одночасно і комедійно, і вкрай трагічно. Пристрасті наростають поступово і досягають свого апогею на поминках. Неабияк випивши, хлопці переходять до непередбачуваних дій. Фільм Життя попереду (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Один з них, Що працює лікарем, несподівано переходить до грубого сексу з однокласницею, чим приводить в стан повного шоку всіх оточуючих. Але на цьому чоловіки не готові зупинятися.

Режисер: Карен Оганесян
В ролях: Артур Смольянинов, Павло Прилучний, Світлана Ходченкова, Олександр Паль, Денис Шведов