Джулія вже давно намагається зрозуміти як же працює жіночий мозок. Вона вважає, що його робота кардинально відрізняється від роботи мозку представників сильної статі. Також дівчина намагається зрозуміти, яким чином найкраще жінкам діяти в любовних справах. Дослідження виявляється набагато складніше, ніж вона думала. Однак Джулія не здається і вірить, що її робота ще безсумнівно принесе позитивний результат в цій справі і вона зможе знайти відповіді на всі свої питання. До того ж в її житті несподівано з’являється потенційний коханий, який може допомогти їй розібратися в цій справі і знайти всі відповіді на свої питання.

Принаймні дівчина покладає величезні надії на ці відносини і вірить, що вони можуть допомогти і повністю змінити погляди на життя і зрозуміти, як і що відбувається в цьому світі. Але несподівано для себе вона так сильно захоплюється відносинами, що відходить від первісної мети свого дослідження. Схоже вона зовсім забула про те, що люди потребують допомоги і чекають поки вона допоможе їм розібратися саме в цій сфері діяльності і галузі їх проблем. Фільм Жіночий мозок (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак чи зможе дівчина знайти своє особисте щастя і допомогти людям розібратися в їх проблемах або ж їй не вдасться впоратися з усім, що тільки її чекає попереду?

Режисер: Уїтні Каммінгс
В ролях: Тобі Кеббелл, Сесілі Стронг, Софія Вергара, Люсі Панч, Уїтні Каммінгс, Джеймс Марсден, Джейн Сеймур, Бен Платт, Біні Фелдштейн, Вілл Сассо