Гельмут познайомився по Інтернету з російською красунею Оленою. Чоловік-видатний наречений, з хорошим достатком, шикарним будинком, карколомною зовнішністю відразу закохався в дівчину з сільської глибинки. Натуральний німець звик завжди педантично дотримуватися правил, а раз почуття серйозні-потрібно робити обраниці пропозицію руки і серця. Мета є, іноземець прибуває в Росію в День Перемоги. З нареченою йому пощастило: розкішна блондинка, весела, життєрадісна, готова до пригод і переїзду за кордон на пмж. Навіть в питаннях сімейного життя є славний досвід, правда, в особі колишнього чоловіка Анатолія, але це не завадило початку нової чистої любові.

Сім’я у майбутньої дружини небагата, зате велика, міцна, дружна – за традицією, на чолі матріархат. Для знайомства з заморським мачо, як це прийнято, збираються численні родичі, друзі за загальним столом. Шашлик, пісні, лазня, бійка і розваги – все присутнє сповна. Сватання практично відбулося, але Толя не хоче здаватися без бою, втрачати статус першого хлопця на селі.

Нехай він не сколотив капітал, але давно щиро любить Ленку. Поєдинок суперників, який збігся з гулянням травневих свят, надовго запам’ятається односельцям. Фільм Жених (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олександр Незлобін
Актори: Сергій Светлаков, Світлана Смирнова-Марцинкевич, Філіп Рейнхардт, Ольга Картункова, Дмитро Нікулін, Наталя Паршенкова, Сергій Бурунов, Олександр Демидов, Георгій Дронов, Тимофій Зайцев