Фільм Завжди кажи «ТАК» (2008) дивитись онлайн в HD якості


Карл Аллен абсолютно не задоволений своїм життям і вважає себе нещасною людиною. Він вже давно не отримував підвищення на роботі, не має друзів, живе один і постійно перебуває в поганому настрої. Улюблене слово Карла — «ні», саме так він відповідай на всі прохання і питання оточуючих і чомусь не бачить в цьому великої проблеми. Одного разу герой відвідує семінар, де йому радять хоча б тиждень перестати говорити «ні» і почати говорити «так» і тоді його життя гарантовано зміниться в кращу сторону. Чисто з інтересу чоловік вирішує спробувати, але не покладає на це особливих надій.

Перший день нового життя пройшов просто огидно, адже його кілька разів намагалися обдурити на гроші і пропонували взяти участь в сумнівних авантюрах. Проте вже наступного дня Аллен почав пожинати не погані плоди своєї постійної позитивної відповіді. Життя і справді стала змінюватися! У Карла з’являються друзі, він зустрічає красиву дівчину, гряде підвищення на роботі і багато іншого. Фільм Завжди кажи «ТАК» (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чоловік, здається, починає відчувати себе щасливим, але ще не здогадується, що така різка зміна ставлення до життя скоро дасть свої не дуже солодкі плоди. Може іноді все-таки варто говорити «ні»?

Режисер: Пейтон Рід
В ролях: Джим Керрі, Зої Дешанель, Бредлі Купер, Джон Майкл Хіггінс, Різ Дербі, Денні Мастерсон, Фінола Фленаган, Теренс Стемп, Саша Олександр, Моллі Сімс