Джек і Дункан-це два друга, які разом вчаться, живуть, та й взагалі практично всі роблять разом. Коли вони стали студентами, то швидко зрозуміли, що навчання їх не цікавить, а от всі інші складові студентського життя — дуже навіть. Наприклад, вечірки, тусовки, дівчата. Тільки ось життя в рідних краях їм чомусь здавалася нудною, через що вони вирішили взяти участь в програмі з обміну, за правилами якої вони повинні відправитися в Америку. Подорож в іншу країну хлопців цілком влаштовувала, тому вони з радістю вирушили туди отримувати новий досвід. Вони давно мріяли поспілкуватися з американськими дівчатами, а тут така можливість з’явилася.

От тільки відразу здійснити своє бажання хлопцям чомусь не вдалося, а час летів швидко. Коли їх перебування в Штатах вже підходило до кінця, вони раптом усвідомили, що так і не підчепили жодної студенточки. Їхати просто так їм не хотілося, тому вони вирішили використовувати останню ніч перебування в Америці по повній програмі. Фільм Заручники в Америці (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Якщо вони не пересплять з американками, то будуть просто дурнями. Так хлопці вирішили і вирушили шукати подруг на ніч. Але плани знову помінялися, коли вони раптово опинилися в заручниках у незнайомих людей.

Режисер: Sam Milman, Peter Vass
В ролях: Олажіде Олатунжи, Каспар Чі, Боббі Чі, Медісон Ісмаїл, Josh Leyva, Анджела Тримбур, Анджела Кінсі, Джеррі Бедноб, Сід Уайлдер, Тімоті Бренен