Група акторів не найбільшого масштабу, які по одинаки свого часу були відомі на невеликий час завдяки тому, що зіграли у відомому ужастику, збираються разом у відносно маленькому трейлері у вже давно плановану подорож. У житті вони абсолютно не схожі на тих жахливих персонажів, який колись втілювали на екранах. Їх шлях лежить в Луїзіану, а там вони збираються відпочити в автокемпінгу «Холден». Героїв зустрічає по-справжньому лякає і злобна Агнес є місцевою, а також її симпатична, але досить незвичайна дочка Діді. Відвідавши тихе і, на перший погляд, абсолютно глухе місце, раніше відомі актори фільмів жахів не здогадувалися, що їм знову доведеться стати учасниками кошмару, але на цей раз в іншій якості.

Герої хотіли показати варте уявлення для присутніх закоренілих фанатів їх відомих жахів. Всі вони знову одягалися в свої костюми з фільмів, щоб поиметь трохи грошей, але незабаром події приймають непередбачуваний характер. Фільм Задушені (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Відбувається перша смерть, яку герої намагаються списати на дурнувату випадковість і не надають їй особливого значення, але ще трохи часу усвідомлюють, що кожен з них проклятий, а це прокляття може позбавити їх дорогоцінної життя.

Режисер: Джон Шнайдер
В ролях: Кейн Ходдер, Н. Е. Міхайлофф, Білл Моусли, Дейн Родс, Мальколм Дэнар, Дон Шанкс, Рейчел Алана Хендлер, Емі Брассетт, Річі Монтгомері, Майкл Берріман