Алекс є типовим жителем мегаполісу. Він займає відносно високооплачувану посаду в одній з нью-йоркських компаній. Проте молода людина все більше відчуває, що скажений ритм життя поступово висмоктує з нього всі сили. У підсумку він вирішує відправитися на відпочинок в якесь дике містечко далеко від великих міст і жвавих трас. Незабаром головний герой доглядає котедж, який розташовується поруч з мальовничим лісом. Закінчивши всі свої справи в мегаполісі, він рушає в дорогу. Господар кемпінгу радісно зустрічає свого єдиного клієнта.

Підприємець проводить для новоявленого гостя невелику екскурсію по своїх володіннях. А через деякий час бізнесмен залишає свій котедж через кілька несподівано виниклих справ, які не терплять зволікань. Так Алекс залишається в повній самоті, про що він так давно мріяв. Тепер чоловік насолоджується співом птахів і чудовим запахом лісових трав. Але незабаром він починає помічати дуже дивні речі, що приводить його в даний замішання.

Головний герой має намір ретельно розібратися в подіях. Чи вдасться хлопцеві розкрити правду про це місце або його чекає чутлива невдача? Фільм Зачароване місто (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джош Клауснер
В ролях: Тейт Еллінгтон, Тара Саммерс, Вікторія Кларк, Харріс Юлін, Дрю Пауелл, Дуглас Ходж, Едеперо Джонні Одуя, Дри Хемінгуей, Джек дишель, Роналд Гаттман