Феєричний калейдоскоп неймовірних подій триває. Новорічна пора змушує замислюватися про минуле, майбутнє, вірити в казкові чудеса, величезну любов. Юлія отримує лист, який йшов довгих сорок років. Тепер вона знає, що щороку під ялинкою в центрі міста чекає щиро любляча людина. Колишній наречений не зміг відразу пояснити причину, по якій не з’явився на побачення. Жінка вирушає на площу, але Гриша не зможе прийти. Боря втратив пам’ять, а єдиною зачіпкою є напис на гіпсі. Вона поки нічого не говорить хлопцеві. Він розлучився з коханою дівчиною, тому що занадто довго тягнув з пропозицією руки і серця, але про це йому тільки належить згадати.

Олена Снігірьова полюбила кавказького хлопця, але строгий батько — начальник місцевого відділення поліції посадив її в одиночну камеру. Відчайдушні екстремали продовжують свої експерименти з бабусею. Всі історії пов’язує новорічна атмосфера, вірна любов і взаємовиручка, дружба і радісний сміх учасників. Фільм Ялинки 2 (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони вірять в чудо, яке зможе дати кожному те, чого йому не вистачає в даний момент. Закохані зустрінуться і більше ніколи не розлучаться, перемігши час і безглузді випадковості.

Режисер: Дмитро Кисельов, Олександр Баранов, Олександр Котт
В ролях: Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Олексій Петренко, Ірина Алфьорова, Петро Федоров, Сергій Безруков, Володимир Меньшов, Віктор Вержбицький, Віра Брежнєва, Микита Пресняков