Реальні невдахи, що володіють неврахованими амбіціями, в минулій епосі шукають причини всіх негараздів. Помилкове судження респондента не враховує всіх можливих перспектив, що відкриваються при зміні будь-якого доленосного компонента. Втрачені перспективи мрійники минулих подій бачать у другому наданий шанс. Якби провидіння допомогло знову героїні повернутися до витоків корінного переломного моменту, то Катерина Колеснікова впевнена, що зробить прогнозований вибір на вірогідну та успішну перспективу. Прийдешній прогрес у жінок завжди сполучається з супутником, що знаходиться поруч.

Подавав у втраченому часі чоловік музикант, закинув сольфеджіо разом з акордами за велінням благовірною, вмовила чоловіка присвятити себе перспективному ремеслу у фінансовій сфері. Другий шанс, наданий люб’язно героїні, може змінити структуру життя при стабілізації внутрішньої сутності тридцяти п’ятирічної громадянки. Відкидаючи судженого, мадмуазель піддається серйозним випробуванням, які супроводжують усюди успіх і творчість. Фільм Якби да каби (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Пошиття спецодягу відкинутий спочатку. Відсутність альтернативи не лякає інспектора, що віддає перевагу низьку зарплату, можливої вдячності шанувальників класичної музики.

Режисер: Олег Туранський
Актори: Олеся Фаттахова, Анастасія Задорожна, Ганна Кузіна, Тимофій Каратаєв, Дмитро Шаракоіс, Ігор Пазич, Дмитро Оськін, Світлана Орліченко, Олена Колесниченко, Владислав Никитюк, Костянтин Войтенко