Фільм Як кохатися по-англійськи (2014) дивитись онлайн в HD якості


У британців з американцями давні рахунки, і навіть сьогодні їхні стосунки не покращилися. Безсумнівно, ця ненависть не гротескна: ніхто не спалює американські твори, ніхто не зазіхає на американських політиків чи щось подібне. Але факт того, що неприязнь присутній, і проявляється різними способами. Приміром, британці представляють американців, як товстими і неохайними дітьми, в той час поки англієць-сноб попиває свій чай в 5 годин вечора. У більшості випадків, подібні жарти викликають сміх, але тільки тоді, коли весь гумор не переходить межу, після якої починаються відкриті образи.

«Як кохатися по-англійськи» — одна з тих картин, яка демонструє відмінність між цими 2 народами в жартівливій формі. Однак при поєднанні всіх складових в єдине ціле виходить вельми хороший твір, в якому присутній нотки індивідуальності. Завищених очікувань ні в кого не спостерігалося, так як режисером картини став Том Вон, який продемонстрував світу «Агент під прикриттям» і «Одного разу у Вегасі». Він не Вуді Аллен-він не збирається додати в картину багатошарових персонажів, сексуальне підгрунтя і хитросплетіння відносин.

До того ж у фільмі присутній колишній Джеймс Бонд — Пірс Броснан, який останнім часом знімається в не самих вдалих фільмах, адже у цього чоловіка є талант. Фільм Як кохатися по-англійськи (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Том Вон
Актори: Пірс Броснан, Сальма Хайек, Джессіка Альба, Малкольм Макдауелл, Дункан Джойнер, Бен МакКензі, Меррін Данг, Фред Меламед, Іван Сергій, Ломбардо Бойяр