Фільм Я, знову я та Ірен (2000) дивитись онлайн в HD якості


Добродушний хлопчина на ім’я Чарлі в будь-яку хвилину готовий прийти на допомогу будь-якому нужденному, він дуже чуйний і розуміючий. Чарлі працює патрульним поліцейським і щодня допомагає людям. Але у нього є одна дуже серйозна проблема — Чарлі страждає на шизофренію. Коли хто-небудь намагається жорстко і грубо натиснути на хлопця, в ньому народжується його друга особистість — Хенк. Це жорстокий, невихований, грубий і агресивна людина, яка любить лихословити і випивати.

Чарлі сильно страждає від своєї недуги, який повністю змінює його спокійне і тихе життя, перетворюючи її в сущий кошмар. Справа в тому, що Хенк з’являється завжди невчасно, і постійно порушує його плани і псує все. Але у цих двох абсолютно протилежних особистостей все ж є одна думка, яка цілком збігається — вони обоє закохуються в прекрасну Ірен і обидва хочуть бути з нею. Фільм Я, знову я та Ірен (2000) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але який же рішення прийме їх кохана, кому ж з них віддасть перевагу ця примхлива красуня… Тільки в одному їх думки збігаються, — вони обидва закохуються в Ірен, але кого з них вибере примхлива красуня?

Режисер: Боббі Фарреллі, Пітер Фарреллі
Актори: Джим Керрі, Рене Зеллвегер, Ентоні Андерсон, Соо Браунлі, Джерод Миксон, Кріс Купер, Майкл Боуман, Річард Дженкінс, Роберт Форстер, Майк Черроне