Дія цієї комедійної історії відбувається на території провінційного американського містечка Нью-Джерсі в 1938-му році. На календарі 30 жовтня-переддень Хеллоуїна, свята, до якого багато готуються, особливо діти. Життя йде своєю чергою, і спочатку занурені в рутину жителі не передбачають, що найближчим часом може статися щось надзвичайне. Увечері люди включають радіоприймачі і починають слухати новини. І чим більше говорить диктор, тим кругліше стають очі у людей, які чують його мову.

Він повідомляє, що на територію Америки, а якщо точніше, то як раз поруч з Нью-Джерсі, приземлився космічний корабель невідомого походження. Виглядає він дуже загадково і таємниче. Ніхто не знає, навіщо він прилетів, хто в ньому знаходиться. Але дізнатися всі подробиці слухачам не вдається, так як ведучий перериває свою розповідь на самому драматичному і цікавому місці. Фільм Хоробрий Нью-Джерсі (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Люди в подиві. Вони починають панікувати, хапатися за зброю і придумувати план дій на той випадок, якщо на них почнуть нападати інопланетні прибульці, які неодмінно повинні бути в кораблі. У місті починається хаос. І ніхто не здогадується, що радіоведучий розповідав зовсім не новини.

Режисер: Джоді Ламберт
В ролях: Ганна Кемп, Тоні Хейл, Хезер Бернс, Сем Джагер, Еріка Олександр, Еван Йоникит, Реймонд Дж. Беррі, Ден Баккедаль, Сандра Елліс Лефферті, Грейс Кауфман