Мітч і Дейв дружили з самого дитинства. Вони разом виросли і у них дуже багато спільного. Але через якийсь час все кардинально змінюється. Дейв стає адвокатом, одружується і заводить трьох дітей. Його старовинний друг так і не знайшов свою другу половинку, а через якийсь час перетворився на затятого холостяка. Але хлопці заздрять один одному. Одному дуже хочеться завести сім’ю, влаштуватися на високооплачувану роботу і знайти довгоочікувану любов сім’ї. Адвокату і батька сімейства за сумісництвом дуже хочеться просто відпочити і відчути себе вільним. Часто кажуть, що своїх бажань слід боятися, адже вони мають властивість збуватися.

Ось і наші герої навіть не припускали, що в один прекрасний момент їх бажання збудуться. Старі друзі міняються місцями. Колишньому холостяку потрібно годувати велике сімейство і багато працювати. А ось зразковий сім’янин опинився на волі, де можна зустріти величезну кількість карколомних красунь. Але в цьому то і проблема, адже хлопець хоче зберегти дружині вірність, що може бути дуже важким рішенням. Фільм Хочу як ти (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Навіть перебуваючи в такій безглуздій ситуації, наші герої не втратили присутності духу і продовжують у всьому шукати хороше. Незвичайна пригода змусила хлопців повністю переосмислити своє життя і зрозуміти чого ж вони хочуть насправді.

Режисер: Девід Добкін
Актори: Олівія Уайлд, Райан Рейнольдс, Сідні Рувьер, Грегорі Ітцін, Леслі Манн, Джейсон Бейтман, Алан Аркін, Ло Мінг, Нед Шмідтке, Марс Монро