Фільм Хатина в лісі 2 (2019) дивитись онлайн в HD якості


Невеликою групою талановитих молодих людей на чолі з Мо Шаріфа була представлена короткометражка, мотивами до якої стали Deus Ex: Human Revolution. Картина відрізняється деяким професіоналізмом. Тут глядач побачить досить хорошу гру непрофесійних акторів, гідну режисерську постановку і навіть CGI-сцени. Це таємні агенти, яких не розпізнати простому смертному на Землі. Вони працюють під управлінням приватного урядового агенства, спрямованого на відстеження діяльності інопланетян. Вже багатьом встигла приїстися гра «мафія», коли між учасниками гри розподілялися роли, а завданням було виявити мафіозі.

Так, в недалекому майбутньому цю гру зробили більш реалістичною. Шоу, де все відбувається насправді, і одинадцять учасників виконують свої ролі в дійсності. Кожен повинен тягнути свою карту, і в цей момент їм стає зрозуміло, хто яку роль буде грати. Якщо потрапляєш на чорну масть, то це мафія, а на червону, це означає мирне населення. Пол шерифом або комісаром можна, якщо випадає туз з черв’яків. Але ось всі ролі розподілені, і мафія береться вбивати мирне населення, але знайти простих людей не так і просто. У денний час починається з’ясування, хто насправді є мафією.

Така життєва гра стає справжнім випробуванням для кожного, адже тут немає місця боягузтва, а з’ясувати все необхідно якомога швидше, адже скоро настане ніч. Фільм Хатина в лісі 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дрю Годдард
Актори: Крістен Конноллі, Кріс Хемсворт, Анна Хатчісон, Френ Кранц, Джессі Вільямс, Річард Дженкінс, Бредлі Вітфорд, Брайан Дж. Білий, Емі Акер, Тім ДеЗарн