Девід жив спокійним і щасливим життям. Поруч з ним завжди знаходилася кохана дівчина Мег. Молоді люди мріяли про дитину. Вже в недалекому майбутньому почнуться серйозні зміни. Виникла проблема торкнулася всю планету. Стало актуальним питання виживання людства. Про невідомий вірус герой знав небагато. Він вважав, що незабаром про чергову епідемію ніхто не згадає. Інша думка була у батька Девіда. Він навіть послав попередження синові у вигляді дивного відеоролика. Герой не сприйняв це всерйоз, так як з недовірою ставився до захоплень рідної людини. Все почало руйнується після дзвінка коханої дівчини.

Девід з одним відпочивали в барі, коли Мег повідомила про справжній кошмар на вулицях міста. Апокаліпсис стартував. Хлопець втрачає кохану. Йому вдається врятуватися. Спортивний зал на деякий час став для Девіда і його друга притулком. Пропажа телефонного зв’язку, інтернету, електрики підтверджувала всю серйозність ситуації. Вулиці спорожніли від людей. Їм на зміну прийшли кровожерливі зомбі. Ці істоти бродили всюди в пошуках нових жертв.

Несподівано нещастя відбувається з другом, який заразився вірусом. Девід опинився на вулиці, де на кожному розі його чекала небезпека… Фільм Хардлайн (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Закарі Рэймлан
В ролях: David Michael Moote, Рейвен Казенс, Чарлі Хемілтон, Салі Ле Гранд, Річ Пьентковский, Остін Даффі, Jamie Elizabeth Sampson, Тай Фенікс, Алекс МакФерсон, Джастін Моусес