Події кінокомедії розвиваються в тихому французькому місті, де все йде своєю чергою. Однак чехарда в уряді країни серйозно відбивається на житті тутешніх мешканців. Високопоставлених чиновників не хвилює доля простих людей. З-за кризи, що вибухнула вони скорочують фінансування всіх муніципалітетів. Це сильно загострює соціально-економічну обстановку, яка і так далека від ідеальної, в містечку, де живе Етьєн. Він працює в місцевих органах самоврядування. Проте чоловік потрапляє під скорочення разом з сотнями таких же бідолах. Головний герой ніяк не може працевлаштуватися, адже роботи в місті фактично немає.

Так що він змушений проводити весь вільний час в місцевих забігайлівках, напиваючись до безпам’ятства. Незабаром в одному з пабів молода людина знайомиться з Базилем, який страждає від тієї ж проблеми. Він також нещодавно позбувся робочого місця. А через деякий час до двох приятелів приєднується Моріс, який є початківцям кіноактором. Фільм Хай живе криза (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Природно, що більшу частину часу новоспечені друзі обговорюють гострі політичні теми. І одного разу вони вирішують дати справжній бій місцевій владі, яких більше турбують красиві звіти, а не людські долі.

Режисер: Жан-Франсуа Дави
В ролях: Жан-Клод Дрейфус, Жан-Марі Бігар, Флоранс Томассен, Домінік Пінон, Leopold Bellanger, Мішель Омон, Еммануель Буадрон, Філіп кару, Дуня Козин, Ізабель де Гертоґена