Іван найманий вбивця, який вирішив для себе, що саме ця діяльність дозволить йому швидко і в найкоротші терміни вирішити фінансову проблему. Не можна сказати, що він в захваті від того, чим займається, але хлопець за маленький термін став широко відомий у вузьких кримінальних колах. Ваня авторитетний кілер і кожен, хто працював з ним може з упевненістю порекомендувати професіонала, який вміє без всяких проблем виконати будь-яке завдання. Чергове замовлення-ліквідація відомої особистості. Але в цей раз принциповий і ніколи не задає питань хлопець готовий піти проти своїх принципів і не вбивати замовного актора.

Спочатку чоловік сподівався розвіяти свої сумніви і зробити все як завжди, але чим більше між ними затягується діалог, тим сильніше його впевненість і небажання. Обміркувавши все гарненько, Іван прекрасно розуміє до чого, приведе його фатальна помилка. Тепер він у бігах разом з жертвою і для іншої сторони на нього вже оголошено полювання. Авторитети зрадників не прощають і другого шансу не дають. Головорізи вже практично наступають на п’яти і не пощадять нікого.

Так що поки є можливість потрібно бігти не озираючись, може випадок зглянеться і допоможе. Молода людина повинна захистити не тільки беззахисну дівчину, але і себе. Фільм Втікачі (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ара Оганесян
В ролях: Євген Ткачук, Равшана Куркова, Костянтин Крюков, Максим Віторган, Олексій Маклаков, Анастасія Калманович, Олег Верещагін